Şehir Seç Eşini Bul

Amasyalı romantik erkek evlenmek istiyor

Amasyalı romantik erkek evlenmek istiyor

Amasyalı romantik erkek evlenmek istiyor. Ben Halis evlenmek istediğim bayan (25.30) yaşını geçmeyecek. Ben hiç evlenmedim geçmişimde çok ciddi ilişkiler yaşadım. ( LÜTFEN BU YAZIMI TEK TEK SONUNA KADAR OKU VE ONA GÖRE KARAR VERİP BENİMLE İLETİŞİME GEÇ ).

Adı: Halis

Şehir: Amasya

Medeni hali: Bekar

Amasyalı romantik erkek evlenmek istiyor. Merhaba Ben Amasya merkezden halis evlenmek istediğim bayan (25.30) yaşını geçmeyecek. Ben hiç evlenmedim geçmişimde çok ciddi ilişkiler yaşadım evlenmek üzereydim ancak ince eleyip sık dokuduğum için ve daha kendi açımdan daha çok erken olduğunu düşünerek evlenmedim.

Asla ama asla hiçbirinin kalbini kırmadan dostça güzellikle ayrıldım elektronik teknikeriyim pandemiden dolayı işim de düzen almadı 8 yıl özel şirkette müdürlük yaptım koronavirüs bitene kadar görevimi askıya aldım hatırı sayılır maddi gelirim vardır sadece hayatımda ( 95 )yaşında annem var mecburen ona bakmak zorundayım. (25 ) yıldır bulaşık çamaşır temizlik ütü her şeyi büyük bir zevkle ben yapmaktayım.

Hayatta ne baba ne abi ne kardeş ne abla hiç ama hiç kimsem yok İstanbul’da albay emeklisi dayım ve ailesi yine İstanbul’da teyzem ve ailesi kanada da teyzem ve kuzenlerim var 50 yıldır oralarda yaşıyorlar hem kendileri hem bütün kuzenlerim çok üst düzey ve varlıklı insanlar evlilik konusunda çok ama çok ciddiyim gerçek iman sahibi vicdanlı merhametli anlayışlı hoşgörülü dürüst Mert sevgi ve saygı dolu olan evime gelinlikle girip kefenle çıkacak sadakatini hiç eksik etmeyecek edepli terbiyeli ahlaklı olacak.

Son nefesine kadar beni tüm ruhuyla sevecek bana sonsuz güvenecek bir bayanla evlenmek istiyorum öncelikle benimle çok ciddi bir şekilde tanışmak istersen lütfen benim fotoğraflarıma paylaşımlarıma hem faceden hemde instigram adresinden de bakabilirsin bana instigram ve faceden bakıp arkadaşlık isteği göndermeni rica ediyorum lütfen şunu da belirteyim ben hayatı detaylı programlı saniyelerin saat gün ve dakikalara çok ciddi önem veren hata kabul etmeyen titiz son derece ciddi en ufak bir yanlış ters bir şey gördüğümde asla affı olmayan bir insanım.

Ayrıca uyarayım gönül eğlendirmek para koparmak çıkar peşinde olan art niyetli yalan dolan fotoğraflar koyan laubali olan gerçek kimliğini gizleyen örf ve adetlerimize aykırı fotoğraflar paylaşan hiç kimseyle asla işim olmaz. Evlenmek istediğim bayanın hem kendisi hem de ailesi ve geçmişi tertemiz insanlar olacak tüm bu şartlarımı kabul edenler benimle diyaloğa geçsin. Benim gönül eğlendirecek hiçbir şekilde bir saniye bile vaktim asla yoktur. Tercihim ise çocuğu olmayan bekar hiç evlenmemiş bir bayan olacak ve son isteğim asla Türkiye dışındaki hiç kimseyle görüşmem canı gönülden sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kendisine Mesaj Gönder

Amasya evlilik ilanları

Amasyalı romantik erkek evlenmek istiyor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler