Şehir Seç Eşini Bul

Elimden tutacak , hayatımı paylaşacak , bir ses bir nefes arıyorum . Mutlu yaşamaya var mısınız ?

Elimden tutacak , hayatımı paylaşacak , bir ses bir nefes arıyorum . Mutlu yaşamaya var mısınız ?

Adım Cengiz, ileri yaştayım . emekliyim . 1.76 boy , kilolu ve esmerim . Kahramanmaraş’ta yaşıyorum ve bu şehrin yerlisiyim. Kahramanmaraş tan evlemek isteyen bayan arıyorum. Eşim 3 yıl önce vefat etti , yalnız yaşıyorum . Yalnızlığımın dışında maddi ve manevi hiçbir sorunum yok . Bir ses , bir nefes arıyorum . Kötü alışkanlıkları olmayan , ne sigara ne de içki kullanmam . Kendime nasıl bir eş arıyorum : çocuksuz , kültürlü ve inaçlı , hoş görülü geçim ehli , namazını kılan ,kılmıyorsa kılmaya niyetli , eşine inanıp güvenecek , elimden tutacak salihane bir arkadaş eş arıyorum .

İleri yaşlı , eşi vefat etmiş , Kahramanmaraş!lı bu şehirde yaşayan , emekli , sigara alkol kullanmayan , çocuk sorunu olmayan , yalnızlığın dışında maddi manevi sorunu bulunmayan , yaşına göre sağlıklı , evine hanım kendine bir ses bir nefes arayan biriyim . Yalansız riyasız , inanıp güveneceğim , sevmeyi ve sevilmeyi bilen , güler yüzlü güzel sözlü , çocuksuz 45-60 yaş aralında , sağlıklı , kültürlü , hoş görülü , eşim evim diyebilen, bir eş arkadaş arıyorum. Şartlarıma uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ; mutluk kapısı huzur burada . İkinci baharınızı bura yaşarsınız . selamlar .

Kalan ömrümü mutlu yaşamak istiyorum . Gelende mutlu ve huzurlu olur . Bu ev mutluluk yuvası . 1.60 – 1.65 boylarında kapalı veya açık 52- 57 yaş aralığında , güzel yüzlü güzel huylu olması mutlu eder beni . Evlilik mukaddes bir müessese . Eş adayımın kendi şehrimden veya çevre şehirlerden olmasını isterim. Tabi bu iş nasip meselesi . Rab’bim her iki tarafa hayırlısını nasip ve müyesser eylesin . Amiin. Şimdilik anlatacaklarım bu kadar . Rab’bim bizlerin ve tüm istek sahiplerinin yar ve yardımcısı olsun . GÖRÜŞMEK VE BULUŞMAK DİLEĞİ İLE .HOŞCAKALINIZ .

Kahramanmaraş Evlenmek İsteyenler

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler