Şehir Seç Eşini Bul

Hakkımızda

Evlenmekisteyenbayanlar.net, evlilik düşüncesinde olan kadınların ve erkeklerin bir araya geldiği arkadaşlık sitesidir. Türkiye genelindeki bekar bireylerin evlilikle ilgili arayışlarına destek olmayı hedeflemektedir.

hakkimizda
hakkimizda

Evlenmekisteyenbayanlar.net, kullanıcılarına çeşitli konularla ilgili bilgilendirici ve ilham verici içerikler sunar. Evlilik öncesi hazırlık sürecinden ilişki ipuçlarına, kişisel gelişimden aşk ve romantizme kadar geniş bir yelpazede makaleler bulunmaktadır. Amacımız, evlilik yolculuğuna çıkmak isteyen kadınlara rehberlik etmek ve onları motive etmektir.

Evlenmekisteyenbayanlar.net/ 22.09.2016 tarihinde yayın hayatına geçmiş olup evlenmek isteyen kadın ve erkekler için üyeliksiz & ücretsiz evlilik ilanları verebilmelerini sağlayıp, 2 tarafın tanışmasını hedef alarak kurulmuştur.

Neler Yapılabilir?

– Evlenmekisteyenbayanlar.Net evlilik sitesinde yer alan tüm ilanları görebilirsiniz.

– İlanlara mesaj gönderebilirsiniz.

– Kendinize özel ilan oluşturabilirsiniz.

– İstediğiniz zaman mesaj ve ilanınızın kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Evlenmek isteyip fakat evleneceği kişiyi bir türlü bulamayan Kadın ve Erkek arkadaşlar için oluşturulmuş “Evlenmekisteyenbayanlar.Net” web sitesi sizlere eş adayı bulmanızda yardımcı oluyor.

Evlilik ilanı verme sayfamız üzerinden profil oluşturarak evlenmek istediğiniz kişide bulunması gereken kriterleri belirtin ve size uyumlu bir aday ile kısa sürede tanışın. İlan veren kişilerin ilanlarına cevap verebilir, onların size dönüş yapmasını da sağlayabilirsiniz.

Mesaj gönder bağlantısını kullanarak bunu yapabilirsiniz. Unutmayın ki telefon numarası verilmesi yasaklandığı için e-mail adreslerinizi iletişim yolu olarak kullanabilirsiniz.

Evlenmekisteyenbayanlar.Net  – Hakkımızda Sayfası

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler