Şehir Seç Eşini Bul

Gizlilik Politikası

LÜTFEN EVLENMEKİSTEYENBAYANLAR.NET, İNTERNET SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE BU SÖZLEŞMEYİ DİKKATLİCE OKUYUN. YUKARIDA YAZILI İNTERNET SİTESİNE EVLİLİK İLANI VERMEKLE, MESAJ GÖNDERMEKLE BU ANLAŞMANIN BÜTÜN MADDE VE ŞARTLARINI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

YENİ İLAN VERME ESNASINDA BU METNİ OKUDUĞUNUZU VE AŞAĞIDAKİ MADDELERİN TAMAMINI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELECEKTİR. AŞAĞIDAKİ YAZILI METİNLER, EVLENMEKİSTEYENBAYANLAR.NET İLE ONUN KULLANICILARI ARASINDAKİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİNİN METNİDİR.

GENEL KURALLAR

 1. Sitemiz yalnızca 18 yaşından büyükler içindir. Sitemizdeki ilan ve mesaj formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder. Bu koşula uygun olmadığı fark edilen ilan ve mesajlar geçersiz kılınır ve kaldırılır.
 2. Evlenmekisteyenbayanlar.net tamamen ücretsiz evlenmek isteyen bireylerin ilan ve mesajlarını yayınlayan web adresidir. Sitemizin adını kullanarak sizden ücret (Para) isteyen kişilere asla inanmayınız. Böyle bir durumda uğrayacağınız zarar karşısında sitemiz asla sorumlu tutulamaz.
 3. Sitemiz de üyelik yoktur. Böyle girişimlere bağlı sorunlardan Sitelerimiz sorumlu değildir.
 4. Sitemizin kullanıcıları “Türkiye Cumhuriyeti’nde geçerli olan tüm yasalara uymakla yükümlüdür”. Evlenmekisteyenbayanlar.net kullanıcıları yasalar karşısında suç sayılan hiçbir fiili gerçekleştiremez, hukuka ve genel ahlaka aykırı davranamaz. Sitemiz de suç işlenmesi ve hukuka aykırı fiillerde bulunulması durumunda hukuki sorumluluk şahsidir. Kişilerin hareketlerinden doğan hukuki sorunlardan Evlenmekisteyenbayanlar.net sorumlu tutulamaz.
 1. Evlenmekisteyenbayanlar.net de her kullanıcı adını ve mail adresini birden fazla kez kullanabilir. İlan verenler ve mesaj gönderenler başkalarına verdikleri iletişim bilgileri sebebiyle doğacak zararlardan ve oluşabilecek kusurlu davranışlardan Sitemiz sorumlu değildir.
 2. Sitemizde ilan verenler tarafından oluşturulan profiller, kendilerini tanıtmaları içindir ve tüm kullanıcılara açık internet sayfalarıdır. Bu profillerde yer alan adres, kimlik, iletişim bilgilerinin yanı sıra telefon numaraları veya mail adreslerine dair bilgilerin açıklanmasından ötürü doğacak zararlardan ve oluşabilecek kusurlu davranışlardan ötürü Evlenmekisteyenbayanlar.net sorumlu tutulamaz.
 3. Sitemiz de oluşturulan profiller tüm kullanıcılara açıktır. Bu alanlarda çok özel bilgi vermemek sizlerin sorumluluğundadır.
 4. Sitemize gönderilen ilanlar, mesajlar tamamen kalıcı değildir ve belli bir süre zarfında silinebilir.
 5. Sitemizin kullanıcıları Evlenmekisteyenbayanlar.net sitemizin tüm alanlarında, başkalarına ait telif haklarına, ticari haklara ve diğer mülkiyet haklarına aykırı hareketlerinden doğrudan sorumludur.
 6. Evlenmekisteyenbayanlar.net sitemizde suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yerel ve ulusal yasalara ya da uluslar arası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, cinsel içerikli mesaj, kaba, pornografik, rahatsız edici veya genel ahlak unsurlarına aykırı bilgi, dosya, resim vb postalayamaz ya da iletemez.
 7. Sitemizin, site dahilindeki interaktif alanlarda üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir.; bu alanlarda ifade edilen görüşleri, fikirleri paylaşmak durumunda değildir.
 8. İlan ve mesaj sahiplerine göndereceğiniz mesajlarda ve smslerde kesinlikle hakaret etmeyecek, karşı tarafı kışkırtmayacak, karşı tarafı olmadığı bir durumla suçlamayacak ve tehdit etmeyeceğinizi, aksi halde Sitemizin yönetimi hiç kimseye haber vermeden bağımsız şekilde ilgili kişinin bilgilerini silme ve bir daha ulaşılamayacak şekilde iptal etme hakkını gizli tutar.
 9. İlan ve mesaj gönderenler, kişisel bilgiler dışında, siteye gönderdikleri her türlü verinin kullanım hakkını Evlenmekisteyenbayanlar.net sitesine sınırsız ve süresiz olarak vermiş kabul edilir. Sitemizin kullanıcılarının gönderdiği bu bilgileri kişilik haklarına zarar vermemek koşuluyla kullanabilir. Sitemiz; kişiye özel bilgileri, aksi yönde özel izin vermedikçe sadece istatistikî veri olarak kullanacağını taahhüt eder.
 10. Evlenmekisteyenbayanlar.net de bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklenmesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda, Sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 11. Sitemiz ilave hizmet açabilir, bazı hizmetleri kısmen veya tamamen değiştirebilir, veya ücretli hale dönüştürebilir ya da tamamen kaldırabilir.
 12. Sitemiz herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir.
 13. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Sitemizin kullanıcılarına veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
 14. Sitemiz üstünden yapılan ve zarar doğurabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını ve gereken koşullar oluştuğu takdirde ilan ve mesajları silme, kullanıcıyı siteden menetme hakkını saklı tutar.

İLAN VERME

İlan Kabul Şartları: Evlilik ilanı vermek isteyen bir kullanıcının profilinin kabul edilmesi aşağıdaki şartların yerine getirilmesine bağlıdır.

a) Üyelik başvurusu yapan kullanıcı enfazla 2 adet evlilik ilanı verebilir. (Tanıtım yazısının farklı olması şartı ile)
b) Profiller; ev adresi, iş adresi, web adresi, telefon numarası gibi doğrudan ya da dolaylı olarak kişisel bilgi içeremez.
c) Profillerde kullanıcı; hakaret içeren, seksist ya da ırkçı ifadeler kullanamaz. Bunun yanı sıra profillerde herhangi bir siyasi görüşün, dinin vb. propagandası yapılamaz.
d) Profillerde herhangi bir şekilde reklam yapılamaz.
e) Bir üyenin, her ne amaçla olursa olsun, birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde her iki hesabı da iptal edil(ebil)ir. Böyle bir durumda üyenin hukuki ve ticari hakkı yoktur.
f) Bu sözleşmeyi onaylayıp üyeliğinizi başlattıktan en az 180 gün sonra kendi isteğiniz ile üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. 180 günü dolmayan üyelikler kendi isteğiniz ile iptal edilemez.
g) Üyelik bilgilerinize kaydettiğiniz GSM numaraları ve diğer tüm görsel veya yazılı bilgiler tarafımızdan ömür boyu kayıt altına alınmaktadır. Sitelerimiz Üyesi, Bu bilgilerin tamamen silinmesini talep edemeyeceğini kabul ve taahhüt eder, dilerse kendi isteği ile üyeliğinin iptalini sağlayabilir.
h) Üyeliğinizi kendi rızanız ile iptal etmek için GSM numaranızın sisteme kayıtlı olması gerekir. GSM Numarası kayıtlı olmayan üyelikler kendi isteğiniz ile iptal edilemez.

GÜVENLİK

 • Evlenmekisteyenbayanlar.Net sitemizde İlan ve mesajınız içerisinde verdiğiniz mail adresi, telefon yada bir başka iletişim bilginiz üzerinden oluşacak ve doğacak sorunlardan dolayı sitemiz asla sorumlu tutulamaz.
 • İlanınız içerisinde yazdığınız metnin, yazının, içeriğin, bilginin sorumluluğu tamamen size aittir. Gözümüzden kaçan, göremediğimiz uygun olmayan yazılardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
 • İlanınızın içerisine açık ev adresinizi, Tc kimlik numaranızı, Kredi kartı bilgilerinizi asla paylaşmayın ve iletişim kurduğunuz kişiye göndermeyin. Bu tür durumlarda oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

YAPTIRIM VE YETKİ

 • Bu sözleşme hükümlerini ihlal ederek; Sitemizin donanımına, yazılımına ve içeriğine verilecek zararı tazmin yükümlülüğü zararı veren kişiye aittir.
 • Bu sözleşme hükümlerine aykırı hareket edenlerin kaldırılır, mesajı silinir ve hiç bir hak iddia edemez.
 • İleride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla ilan ve mesaj sahiplerine e-posta yolu ile haber vermek koşulu ile işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabileceği gibi mevcut maddelerini değiştirebilir, iptal edebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.
 • Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek itilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HUMK, MK ve sair) uygulanacaktır.
 • Uyuşmazlık halinde yetki, Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemelerinindir.
1 2 3 4
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
WhatsApp tan ilan verin
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler