Gaziantep Şahinbey evlenmek isteyen bayanlar

Gaziantep Şahinbey evlenmek isteyen bayanlar Evlilik gerçeğini artık kabul etmiş ve evlenmek için Şahinbey den bayan arkadaş bulmak isteyen beyler bu başlık altında ilan ve mesaj gönderebilirler. Verdiğiniz ilanları ve mesajları tek tek kontrol edildikten sonra Şahinbey evlilik sayfasında ilanınızı görebilirsiniz.

Evlilik harici verilen ilanlar onaylanmadan sayfadan kaldırılacaktır. Bulmak istediğiniz mutluluğu burada bulabilirsiniz. Şahinbey evlilik sayfamız bütün herkese bedava hizmet vermektedir. Evlilik ilan oluştururken kriterlerinizi yazmayı unutmayınız.

Yaptığınız işi ilgi alanlarınızı yaşınızı boyunuzu kilonuzu ten renginizi ve diğer Bilgilerinizi belirterek ilan vermeyi tamamlayınız. Son olarak ilanınızı resim ekleyerek adayların sizi görmesini sağlayabilirsiniz.

Şahinbey den Evlenmek İsteyenlerin Sitesi

İlan verdikten sonra pişman olursanız ilanı kaldırma hakkına sahipsiniz bunun için evlilik ilanı kaldır sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ve kaldırma isteği açabilirsiniz. Talebiniz en geç 48 saat içerisinde yerine getirilecektir. Şahinbey evlenmek isteyen bayanlar la tanışmanın arkadaş olmanın  en kolay yöntemi burasıdır. Bu kolaylık tan hemen faydalanmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabili, mesajınızı yada evlilik ilanınızı bize gönderebilirsiniz.

Her şekilde sizi memnun kılmak için çalışma düzeneğine sahip evlilik sitemiz de gaziantep ve şahinbey içlerinden evlenmek için bayan ve erkekleri aynı çatı altında toplayarak tanışmalarına vesile oluyoruz. Verdiğiniz ilan çöp olmaması için ve sitemizde hemen yerini alması için dikkat etmeniz husus kendinizi detaylı tanıtmanız ve başkasına ait bilgileri asla girmemelisiniz.

Gaziantep Şahinbey evlenmek isteyen bayanlar

 Gaziantep Evlilik İlanları

Gerekli Bağlantılar

3 yorum

  1. Mrb ben memet 37 yaşındayım 172 boy 78 kilo beyaz tenli yim evlendim ayrımdım 28 45 yaş aralığında evlenmek isteyen bayan arıyorum istediğim huzurlu mutlu bir yuva çocuğu olsun yeterki beni sevsin ozgurcocuk_5@hotmail.com mesaj bekliyorum gaziantepliyim antepte oturuyorum

  2. Slm gaziantepden kemal yaş 35 by 1.70 allahtan korkan dürüst güvene biliecegim ve mutlu ola bilecegim bir bayanla tanışmak istiyorum ben güzellik aramıyorum güzel lik gelici geçicidir lütfen ciddi bayanlar tanıtıcı mesaj atın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*