Evlenmek isteyen 40 yaş üstü bayanlar

22 03 2018 18:40 tarihinde, Evlilik kategorisine eklendi. Hiç mesaj yazılmadı, 135 kez incelendi

İnsanlar çeşitli yaşlarda evlenirler, bazı kişiler evlenme yaşını daha ilerki yıllara erteler. Hayatı tam anlamda doya doya yaşayarak bekarlık sultanlık diyen bayan ve erkekler 40 yaşından sonra evlenmeyi ister istemez düşünmek zorunda kalıyorlar. Hayatı boyunca hiç evlenmeden sürülen bir yaşantının sonunda muhakkak ciddi bir şekilde yalnızlık yaşanacaktır. Bir bardak su verenin olması bile insana güven verirken, yanlız başına ölmeyi düşünemiyorum.

Eninde sonunda muhakkak evleninde 40 yaş üstü 50 yaş üstü hiç farketmez. En azından yanınızda hayat arkadaşınızın verdiği desteği hissetmek insana güç kuvvet verir. Evlenmek isteyen 40 yaş üstü bayanlar ile tanışmak arkadaş olmak sitemizde ücretsiz ve üyeliksiz şekilde sağlanmaktadır. Buraya tıklayıp evlenmek isteyen 40 yaş üstü bayanlara tanıtıcı bir mesaj yazabilirsiniz yada evlilik ilanı oluşturarak (ÖNERİLİR) evlenmek isteyen 40 yaş üstü bayanlarla irtibata geçebilirsiniz. Evlilik ilanı vermek için buraya tıklayın.

40 yıllık yaşantınızı evlilikle süsleyerek, mutlu bir hayata başlayarak ömrünüzün geri kalan kısmını güzel anılarla süsleyebilirsiniz. Hakkınızda herşeyin hayırlısını dileriz.

Evlilik ilanı veremiyorsanız yardım almak için Evlilik ilanı nasıl verilir sayfamızı kullanabilirsiniz.


Bu Kişi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evlilik Mesajları

 • Anonim evlen

  Nisanur siz neden burdasınız acaba?
 • Anonim Mert

  Merhaba hanımlar 40 yaşındayım ayrıldım çocuk yok almanyadaydım türkiyeye döndüm şu anda çalışmıyorum arabam var evde çok şükür memur veya çalışan bayanla evlenmek isterim bunu demekteki amacım bazıları bulunduğum ilden çıkmam diyor anlaşabilirsek taşınmak sorun olmaz 30 42 yaş arası tercih bende gi...
 • Anonim Nisanur

  Valla çok üzgünüm düşe düşe buralara geldin yani 😁
 • Anonim Suat

  Mereba yasim 38 evim ve işim var 6 sene önce ayrıldım ve ciddi bir ilişki kurmak istiyorum düşünenler arasın bekliyorum 05312739800
 • Anonim sami_07

  yeni giriyorum.bilmiyorum hayırlısı