2018 yılı evlilik yılınız olur inşallah

08 05 2018 22:53 tarihinde, Evlilik kategorisine eklendi. Hiç mesaj yazılmadı, 101 kez incelendi

Evlenmek isteyen bayanlar 2018 de ALLAHIN izniyle hayırlı kısmetler bulmanıza vesile olmak istiyoruz. Bu yıl sizin yılınız olsun ve bekar bayan evde kalmış bayan kalmasın 🙂 2018 de evlenecek damat adaylarıyla tanışmak arkadaş olmak bir mesaj yazmak size zor gelmeyecektir.

2018 EVLİLİK YILINIZ OLSUN

Bilindiği gibi evlilik hususun da bayanlar erkeklere göre daha hassas daha yapıcı ve kararlı olurlar. Gerekirse ailelerine bile evleneceği kişi için karşı çıkma eylemi gösterirler. Bu nedenle evlenmek isteyen bayanların duygularıyla oynayan kişiler benim görüşümce büyük günaha girmektedirler. Evlenme niyeti olmayan erkekler sayfamıza mesaj yada ilan vermesinler.

2018 yılı siz değerli evlenmek isteyen bayanlara hayırlı haberler getirmesini içtenlikle diliyoruz ve evlenmek isteyen bayanlar sitemizde sizlere ait evlilik düşüncelerinizin yer aldığı mesajları görmek istiyoruz. EVLENMEK İSTEYEN BAYANLAR 2018 yılında hayalini kurduğunuz evliliğe kavuşmanız temennisi ile hayırlı kısmetler. Aşağıdaki resimli bağlantı yollarını kullanarak ilan yada mesaj gönderbilirsiniz.


Bu Kişi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evlilik Mesajları

 • Anonim Misafir

  Merhaba bayanlar ciddi olarak evlilik düşünen bayanlara sesleniyorum
 • Anonim Ercan

  Slm tekirdağlıyım üniversite mezunuyum ciddi evlilik düşünüyorum wahaatsp var 0543 871 83 26
 • Anonim Misafir

  Iyi bir kismet cikarsa neden olmasin
 • Anonim hüseyin

  mrb ismim hüseyin 33 yaşındayım içinde Allah korkusu olan inançlı namazlarını kılan yalan söylemeyen dürüst sevdiğine sadık olan bayan varsa whatsaptan mjs atabilirsiniz istanbul tercihim 0531 450 52 10
 • Anonim Misafir

  evlemek icin bayan ariyorum arkadas yoldas ariyorum