2018 yılı evlilik yılınız olur inşallahEvlenmek isteyen bayanlar 2018 de ALLAHIN izniyle hayırlı kısmetler bulmanıza vesile olmak istiyoruz. Bu yıl sizin yılınız olsun ve bekar bayan evde kalmış bayan kalmasın 🙂 2018 de evlenecek damat adaylarıyla tanışmak arkadaş olmak bir mesaj yazmak size zor gelmeyecektir.

2018 EVLİLİK YILINIZ OLSUN

Bilindiği gibi evlilik hususun da bayanlar erkeklere göre daha hassas daha yapıcı ve kararlı olurlar. Gerekirse ailelerine bile evleneceği kişi için karşı çıkma eylemi gösterirler. Bu nedenle evlenmek isteyen bayanların duygularıyla oynayan kişiler benim görüşümce büyük günaha girmektedirler. Evlenme niyeti olmayan erkekler sayfamıza mesaj yada ilan vermesinler.

2018 yılı siz değerli evlenmek isteyen bayanlara hayırlı haberler getirmesini içtenlikle diliyoruz ve evlenmek isteyen bayanlar sitemizde sizlere ait evlilik düşüncelerinizin yer aldığı mesajları görmek istiyoruz. EVLENMEK İSTEYEN BAYANLAR 2018 yılında hayalini kurduğunuz evliliğe kavuşmanız temennisi ile hayırlı kısmetler. Aşağıdaki resimli bağlantı yollarını kullanarak ilan yada mesaj gönderbilirsiniz.

EVLİLİK İLANLARI1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*