Şehir Seç Eşini Bul

Evlenmek isteyen bekarlar

Evlenmek isteyen bekarlar ile tanışmak, arkadaş olmak ve evlilik yolunda ciddi kararlar almak ister misiniz? Evlilik düşünen bekar bayan ve erkek arkadaşların ortak noktada buluşturan evlilik sitemiz de üye olmadan ve hiç bir ücret ödemeden evlenmek isteğinizi ilanen dile getirebilir ve bulunduğunuz şehirden evlilik isteyen bekarlarla tanışabilirsiniz.

Evlenmek isteyen bekarlar

Bekarlara Mesaj Yollayın

Hergün zorlaşan hayat şartlarından dolayı en çok mağdur olanlar arasında evlenmek isteyen bekar erkekler ve bayanlar gelmektedir. Bayanların erkeklere göre biraz daha şanslı olduklarını soyleyebiliriz. Fakat erkeklerin işi bu konuda daha zordur. En çok zorlandıkları konu ise mobilya ve altın alımlarıdır.

Evlenmek isteyen bekarlar ile tanışın

Evlenmek isteyen bekar bay ve bayan arkadaşların bu konuda aşk evliliğinden ziyade mantık evliliği yapmaları daha uygun olacaktır. Daha açıklayıcı olmak verekirse bir evliliği ayakta tutabilmenin çözümü maddiyata dayanmaktadır.

Adayların her 2 sininde calişan olması gerekmektedir. Aksi takdirde geçim oldukça zor olacaktır. Evlenmek isteyen bayanlar sitesi üzerinden tanıştığınız adayların boyuna, posuna, güzelliğine ve yakışıklılığına bakmadan size nasil bir yaşam vaati verdiğine önem göstermek daha akıllıca olacaktır.

Evlenmek isteyen bekarlar

Hayatı paylaşacak bekar adayı bir beyfendi veya hanımefendi ile iletişime geçerek tanışıp arkadaş olmak isteyenler için üyeliksiz & ücretsiz Evlenmekisteyenbayanlar.net üzerinden evlilik ilanı yayınlayarak kendinizi iyi bir dilde ifade eden ilan oluşturup hayırlı kısmet bulabilirsiniz.

Oldu ki sitemizden aradığınız bekar insani bulamadınız ve evlilik ilanınızı kaldırmak istiyorsanız İlanımı Nasıl Kaldırırım

Evlenmek isteyen bekarların ilanları

Bekar Evlilik İlanları

Bursa dan bekar hiç evlenmemiş erkeğim

Bursa dan bekar hiç evlenmemiş erkeğim. Niyetim evlilik amaçlıdır. Çocuk sorunu olmayan bayanların izdivacina talibim Cinsiyet: Erkek Adı: — İl: Bursa Yaş: 44 Medeni hali: Devamı »

Van merkez bekarim yasim 28 Sevgili aramaktayim

Van merkez bekarim yasim 28 Sevgili aramaktayim Erkek bekar 190 kg 65 Zayıfım siyah sac kahverengli gozluyum ailemle yasamaktayım van merkez bekarim İsim: Muhammet Yaş: Devamı »

Evlenmek isteyen bekar hemşireler

Evlenmek isteyen bekar hemşireler, Hemşire eş arıyorum diyenler, hemşire kadın ve erkek arkadaşlara özel evlilik ilanları tanışma sitemize hoş geldiniz. Üyeliğe gerek olmadan ve tek Devamı »

Evlenmek isteyen bekar polisler

Evlenmek isteyen bekar polisler, için hazırladığımız web sayfamız evlilik düşünen polisler’in emrindedir. Her ne kadar vatan için, ülkemiz için kutsal görev yapmakta olsalarda, her insan Devamı »

Dindar bayanla yuva kurmak istiyorum

Dindar bayanla yuva kurmak istiyorum. Ben Hüseyin 1.72 cm boy 72 kg kahverengi gözlü 43 yaşındayım. Bekarım kamu dairesinde memurum. Adı: Hüseyin Yaş: 43 Nereden: Devamı »

Evlenmek isteyen Boşnak Bayanlar

Evlenmek isteyen Boşnak Bayanlar ve Erkekler ile tanışıp arkadaş olmak istiyorsanız web sitemize üye olmadan ve ücret vermeden şimdi ilanınızı yada mesajınızı gönderebilirsiniz. Boşnak olan Devamı »

1 2 3 4
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
WhatsApp tan ilan verin
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler