Evlenmeyi düşünen edirneliler

11 05 2019 23:42 tarihinde, Edirne Evlilik İlanları kategorisine eklendi. Hiç mesaj yazılmadı, 45 kez incelendi

Aradığınız kişiyi bulamıyorsanız evlilik sizin için hayal olabilir. Edirne evlilik ilanları içersinde bu hayal gerçeğe dönüşebilir.

Edirne evlenmek isteyen bayanlar

Evlenmek, çocuk sahibi olmak, mutlu bir aile özlemi insanların ulaşmak istediği ortak hedeflerden birisidir. Evlenmek için doğru insanı doğru yerde aramasını bilmek gerekir. Sabah 8 ile akşam 5 arasında çalışan, akşam 5 ten sonra yorgun argın evine gelen günümüz insanı gece saat 10 olunca da uyumaktadır. Bütün hayatını 5 saatlik dilime sığdıran gencimiz nasıl olsun da evleneceği çifti bulsun. Evlilik için en ideal yol tanıdıkları devreye sokmak, sosyal ortamlara girmek ve aktif bir yaşam sürmektir. Bunları yapamıyorsanız evlilik sizin için hayal olabilir. Edirne evlilik ilanları içersinde bu hayal gerçeğe dönüşebilir.

EDİRNE EVLİLİK İLANLARI

Sosyal bir kimliğe sahip değilsiniz evleneceğiniz kişileri ücretsiz evlilik ilanı vererek bulabilirsiniz. Evlilik sitesi seçerken de dikkat etmelisiniz. Sizin bu isteğinizi kullanmak sizin sırtınızdan para kazanmak isteyen siteler internette karşınıza çıkabilir. Güzel kadınların ve erkeklerin resimlerinin olduğu bu sitelerde birçok üyelik sahte açılmış insanları siteye çekmek için konulmuştur.

EŞ ADAYINIZI EDİRNE EVLİLİK İLANLARINDA ARAYIN

Edirne evlilik sitelerinden birisi olan evlenmekisteyenbayanlar.net sitesinde bu tip manzaralarla karşılaşmazsınız. Üye olmadan ilan verebileceğiniz bir arkadaşlık sitesidir. Evlilik ilanınızı bedava verebilirsiniz. Üye olma ve profil oluşturma derdiniz olmadan ilan verebilirsiniz. İlanda iletişim bilgilerinizi duygu ve düşüncelerinizi, hobilerinizi, nelerden hoşlandığınızı, karşı taraftan neler beklediğinizi yazmayı unutmayın. İlanınız ne kadar dikkat çekici olursa aradığınız eş adayını bulmanız o kadar kolay olur. Sözler çok etkili bir silahtır, sözlerinizi iyi kullanın.

ilan ver

Bu Kişi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evlilik Mesajları

 • Anonim evlen

  Nisanur siz neden burdasınız acaba?
 • Anonim Mert

  Merhaba hanımlar 40 yaşındayım ayrıldım çocuk yok almanyadaydım türkiyeye döndüm şu anda çalışmıyorum arabam var evde çok şükür memur veya çalışan bayanla evlenmek isterim bunu demekteki amacım bazıları bulunduğum ilden çıkmam diyor anlaşabilirsek taşınmak sorun olmaz 30 42 yaş arası tercih bende gi...
 • Anonim Nisanur

  Valla çok üzgünüm düşe düşe buralara geldin yani 😁
 • Anonim Suat

  Mereba yasim 38 evim ve işim var 6 sene önce ayrıldım ve ciddi bir ilişki kurmak istiyorum düşünenler arasın bekliyorum 05312739800
 • Anonim sami_07

  yeni giriyorum.bilmiyorum hayırlısı