Amasya evlilik arkadaşlık ilanları

01 04 2019 21:27 tarihinde, Amasya kategorisine eklendi. Hiç mesaj yazılmadı, 35 kez incelendi

Amasya evlilik arkadaşlık ilanları kategorisinden size uygun olan bir eş adayı ile tanışma fırsatını hemen değerlendirin.

Amasyadan evlilik ve arkadaşlık isteğinde bulunanlara özel evlilik sitemiz
Evlenmekisteyenbayanlar.net’e hoş geldiniz. Web sitemiz tamamen evlilik ve arkadaşlık alanında hizmet veren ücret istemeyen ve üyelik gerektirmeyen bir altyapıya sahip tir. Yani Amasya evlilik arkadaşlık ilanları sitemizi arkadaş bulmak için ve evlenmek isteyen amasyalı bayan arkadaşlarla tanışmak için ziyarette bulunan herkes bunlardan daydalanabilir.

Peki evlenmek isteyen bayanlar net nasıl bir evlilik sitesidir. Burada nasıl arkadaş bulunur. Evlenecek adaylarla nasıl tanışma sağlanır gelin birlikte inceleyelim.

AMASYADAN EVLENECEK BAYAN NASIL BULURUM

Evlenmek isteyen amasyalı bayanlarla tanışmak için amasya evlilik ilanları kategorisinde size ait mesaj yada ilan bulunması gerekmektedir. Bu ilan ve mesajınız içersinde size ulaşmalarını sağlayacak telefon, e mail, yada sosyal hesap bilgilerinizden en az 1 tanesi olması gerekmektedir. Böylece ilanınızdan etkileşim alan kişiler vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden size dönüş sağlar.

AMASYA EVLİLİK İLANI VERME

Evlilik ilanı verme sayfasına giriş yaparak sizden istenilen tüm bilgileri doğru girmelisiniz. Lütfen kısa mesaj içerikli ilan oluşturmayın. Kendinizi detaylıca tanıtın ve isteğe bağlı resminizide yükleyebilirsiniz.

Size uygun adayın olmadığı düşüncesindeyseniz dost sitemiz olan Amasya Arkadaşlık İlanları sitemizi de ziyaret ederek arayışınızı sürdürebilirsiniz.

İLANIMI KALDIRABİLİRMİYİM

Vermiş olduğunuz evlilik ilanınızı yada arkadaşlık mesajınızı ne zaman kaldırmak isterseniz İlan Kaldırma sayfasından kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Kaldırmak için yapmanız gerekenler orada belirtilmiştir.

Amasya evlilik arkadaşlık ilanları arasında size uygun insanı kısa sürede bulmanız temennisi ile. Bol şanslar.


Bu Kişi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evlilik Mesajları

 • Anonim Misafir

  Dulum elli iki yaşındayım ve cidden evlenmek istiyom yanliz yasiyorum ciddi olan arasın 35_45 yaşları.
 • Anonim Misafir

  Selam ben kamudan emakli saygıya önem veren biriyim evlenmek istiyen bayanlar 05360293129 mesaj atabilir veya aryabilir çocuklu veya çocuksuz önemli deyil yeterki dürüstce yalan olmasın dürüstce açk konuşsun benim için yeterlidir yaş benim için sorun deyil saygılarmla
 • Anonim Misafir

  Sızlerı beklıyomm
 • Anonim Misafir

  Merhaba emine hanım niyetin citiyse 05360293129 mesaj atın konuşalım evlenmek istiyen herkes atabilir
 • Anonim Forex Watchers

  Merhaba nesrin hanım ben ibrahim 37 yas 175 BY 70 KG yesil ELA gozlu ciddi durust bekar hic evlenmemis biriyim bu yasıma ragmen hic evlilik YAPMADIM garson um okumak kısmet olmadı calısıyorum bende aslen KONYALIYIM DOGMA BUYUME AKSARAYDA DOGUP BUYUDUM ISTANBULDA CALISIYORUM SENI TANIMAK ISTIYORUM LU...