Başmakçı evlilik sitesi evlilik ilanlarıAna sayfa / Afyon evlilik ilanları / Başmakçı evlilik sitesi evlilik ilanları

Afyonkarahisar başmakçı ilçesindeki bayanlara ve erkeklere özel olarak hazırladığımız evlilik sitemizde evleneceğiniz eş adayını bulmanız hususunda sizlere destek veriyoruz. Üye olmadan ve ücret ödemeden başmakçı evlilik ilanı vererek enleneceğiniz bayanı afyon başmakçı dan bulabilirsiniz

Başmakçı Evlilik İlanı Oluşturun

Lütfen gerekli alanları doldurun.


ÖNEMLİ Kısa yazılan ilanlar onaylanmaz. Temel bilgilerinizi mutlaka belirtin. İsim, yaş, boy, kilo, göz rengi, vücut tipi, burç, saç rengi, ilgi alanlarınızı, meslek, kiminle yaşadığınızı, hayata bakış açınızı, hangi şehirden katıldığınızı ve evlenmek istediğiniz bay ve bayanda bulunması gereken özellikleri mutlaka belirtin.

Afyon Evlilik İlanları

 • Allahın emaneti olacak eşimi arıyorum
  Allahın emaneti olacak eşimi arıyorum 38 yaşındayım afyonda yaşıyorum 2017 yılında eşim vefat etti. Afyonda bir besihanem var ve hayvancılık ile uğraşıyorum. Adı: Memduh Yaş: Devamı »
 • afyondan ciddi evlilik yapacak bayan arıyorum
  Cinsiyet: Erkek İsim: Memduh Şehir: Afyonkarahisar Yaşı: 37 Mesleği: Haycancılık Medeni durumu: Dul Çocuk sayısı: 3 merhaba ben 37 yaşındayım afyonda yaşıyorum. Afyonda hayvancılık yapıyorum. Devamı »
 • Şuhut evlilik
  Şuhut evlilik ilanları web sitemize hoş geldiniz. Şuhut dan evlenmek isteyen, evlilik düşünen, eş arayan adaylara ulaşabilmek için evlilik ilanı vermeyi deneyin. Ciddi anlamda evlilik Devamı »
 • Sultandağı tanışma evlilik sitesi
  Afyonkarahisar ilçelerinden birisi olan sultandağın da evlilik düşünen, evlenmek isteyen bay ve bayan adaylarla tanışıp evleneceğiniz kişiyi bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken basit iki işlem Devamı »
 • Sincanlı evlilik sitesi – Sinanpaşa evlilik ilanları
  Sincanlı evlilik sitesi ile Afyon sinanpaşa dan evlenmek isteyen bayanlarla tanışıp evliliğe giden yolda ilk adımı atmak istiyorsanız evlilik ilanı oluşturmayı denemelisiniz. Binlerce evlilik düşünen Devamı »

Evlenmek İsteyenlerİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*