Afyonkarahisar evlilik ilanları

16 02 2019 15:31 tarihinde, Afyon Evlilik İlanları kategorisine eklendi. Hiç mesaj yazılmadı, 167 kez incelendi

Ayfonkarahisardan evlenmeyi düşünen bayan ve erkek arkadaşları buluşturmak amaçlı hazırlanan evlilik ilanları sitemiz ücretsiz ve üyeliksizdir.

Evlilik Düşünen Afyonkarahisarlı Bayanlar

Erkek ya da kadın fark etmeksizin tüm ziyaretçilerimizin aradıkları eşleri, güvenli ve kısa süre içerisinde bulabilmesini sağlamakta olan sitemizde, sohbet etmek için değil ilan vererek karşı cinsin ilan sahibine ulaşması sağlanmaktadır. Buna göre afyon ciddi evlilik düşünenlerin telefon numaraları ya da yaş, resim, adres veya meslek bilgileri gibi detaylara ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.

Her yaştan kişi için uygun olan ilan sitemizde, en az 18 yaşında veya üzerinde olmanız şartı bulunmaktadır. Amacı kötü veya evlenecek aday bulmanın dışında olan kişilerin ilanlarının onaylanmamış olduğu sitemizde, ilan sahibinin ismi ve verilecek olan mail adreslerindeki isimlerin benzer olmasına da özen gösterilmektedir.


Afyonkarahisar Evlenmek İsteyen Erkekler

Emekli, öğrenci ya da sporcu gibi farklı yaş gruplarında olan kadınların evlenme hayallerinin olduğu kadar, aynı durumda olan erkeklerin olduğu da bilinmektedir. Özellikle belirli bir yaşın üzerinde olan erkeklerin kendilerine uygun hanımları bulabilmek için tercih etmiş olduğu sitemizde evlenmek isteyen afyonlu erkekler için farklı kategori yer almaktadır. Kendileri için aradıkları eş adayında olmasını istedikleri kriter ya da özelliklerin yer aldığı ilanlarda, aynı zamanda ilanı açan kişilerin resimleri veya iletişim bilgileri de sorunsuz olarak görülmektedir.

>>> EVLİLİK İLANI VERMEK İÇİN TIKLAYIN <<<


Bu Kişi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evlilik Mesajları

 • Anonim Misafir

  Merhaba bayanlar ciddi olarak evlilik düşünen bayanlara sesleniyorum
 • Anonim Ercan

  Slm tekirdağlıyım üniversite mezunuyum ciddi evlilik düşünüyorum wahaatsp var 0543 871 83 26
 • Anonim Misafir

  Iyi bir kismet cikarsa neden olmasin
 • Anonim hüseyin

  mrb ismim hüseyin 33 yaşındayım içinde Allah korkusu olan inançlı namazlarını kılan yalan söylemeyen dürüst sevdiğine sadık olan bayan varsa whatsaptan mjs atabilirsiniz istanbul tercihim 0531 450 52 10
 • Anonim Misafir

  evlemek icin bayan ariyorum arkadas yoldas ariyorum