Evlenmek isteyen emekli bayanlarla irtibata geçin

29 08 2018 23:13 tarihinde, Evlilik kategorisine eklendi. 2 mesaj yazıldı, 114 kez incelendi

Değerli arkadaşlar, evlenmek isteyen değerli emekli hanımlar, saygıdeğer beyler ve bayanlar. Evlenmek isteyen bayanlar sitemize hoş geldiniz. En kalbi duygularla, hasretle, muhabbetle aradığınız evlenmek isteyen emekli bayan arkadaşa ulaşırsınız inşallah.

ülkemizin dört bir yanından bu alana gelen, evlenmek isteyen emekli bayanlarla irtibata geçmek isteyen herkes bedava bir şekilde emekli bayan arkadaşlarla tanışma fırsatı sunmaktayız. Geride bıraktığımız uzun yılları, yaşanmış acısıyla tatlısıyla iyi ve kötü günlerin inadına yeniden bir evlilik heyecanı içersinde olan bayanlar sizlerden tanıtıcı mesajlar beklemektedir.

Hayatımızda önemli bir alana sahip olan evlilik ve bu duygu içersinde evlenmek isteyen emeklileri tanımak isteyen bayanlar genç nesile göre başarılı olma yüzdesi oldukça daha fazladır. Hayattan edindikleri tecrübe sayesinde artık iyi ve kötüyü kolaylıkla ayırt etme özelliğene sahip oldukları için evlilik yolunda daha hızlı yol katedeceklerdir.

Evlilik ilanı verme sayfamızı ziyaret edip ardından üye olmadan profil oluşturup evlenmek isteyen emekli bay ve bayanlara merhaba diyebilirsiniz. Burada yapacağımız daha çok şeyler var. Tanıştıracağımız, arkadaş edindireceğimiz, evlenmelerine vesile olacağımız güzel günler bizleri bekliyor. Türk’üyle, Kürt’üyle, Arap’ıyla, diğer kökenlerden insanlarıyla milletimizin özellikle teşekkülüne neden olan tün farklı renklerin ahenginin, birliğinin, beraberliğinin buluşma noktası haline geleceğiz.

Şimdi süratle ilan vererek biran önce evlenmek isteyen emekli bayan arkadaşlara ulaşın. Bu vesileyle evlenmek isteyen bayanların kalplerine giden yolu açmış bulunmaktayız. Bunun için ilan vermek, duygularınızı klavyeden bize aktarmak çok önemlidir. Evlenmek isteyen boşanmış emekli bayanlar da aramızda bulunmaktadır. Eğer sizde boşanmış emekli biriyseniz ilan içersinde bundan muhakkak bahsetmelisiniz. Bilhassa adınızı, yaşam tarzınızı, meşkuliyetinizi, aradığınız kriterleri ilanda belirtmeden geçmeyiniz.

Emekli evlilik ilanları içersinde size uygun bir profil sahibine ulaşmak için ilanları ziyaret ederek sormak istediğiniz sorularınızı mesaj alanından iletebilirsiniz. Emekli evlilik sitesi olarak sizinle çok iyi geçineceğimize inanıyoruz. Evlenmek isteyen emekli beyler, artık içinde bulunduğunuz yalnızlıktan kurtulmak için evlilik sitemizi ücret ödemeden kullanmayı deneyin.


Bu ilan 2 mesaj aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Slm 34 yas kastamonu maddi manevi yaninda olacagim bayan ariyorum yas ve sehir farketmez0.5.4.3.2.7.6.4.8.4.6

 2. 57yaşım 1.73 boy emekliyim ayrıca çalışıyorum yaşıma uygun kendini bilen bayanla tanışmak istiyorum ileriye dönük olarak ikinci baharımı yaşamak isterim

Evlilik Mesajları

 • Adnan Misafir

  Merhaba, öğretmenim. Ankara’da evlenmek isteyen asker ya da polis var mı? Ciddi düşünen yazsın.
 • Adnan Misafir

  Ciddi evlilik isteyen polis
 • Adnan Sinan sevim

  Sinan sevim 1977 bursa doğumluyum 34 ile 42 yaşında taliplerimi bekliyorum bir kez evlenip boşandım şu anda yanĺız yaşıyorum taliblerimin bana ulaşmalarını diliyorum 05383886739
 • Adnan Alican

  Merhaba sevgi saygı bi bayanla ciddiyim izmirde otoruyorum evim var mesleyim kaynakcı Sagılarla 05374680987
 • Adnan BARIŞ

  Merhaba ben İzmirden barış 39yaş 1.75boy 73kiloym daha önceden evlilik vb başımdan geçmedi maddi manevi yükümlülüklerini tamamlamış dürüst biriyim Petrol rafinerisnde çalışıyorum Sahilde yürümeyi ve Spor yapmayı seviyorum Evliliği ciddi anlamda düşünen dürüst ve ciddi bir bayanla tanışmak istiyorum...