Evlenmek isteyen 40 yaş üstü bayanlar

22 03 2018 18:40 tarihinde, Evlilik kategorisine eklendi. Hiç mesaj yazılmadı, 123 kez incelendi

İnsanlar çeşitli yaşlarda evlenirler, bazı kişiler evlenme yaşını daha ilerki yıllara erteler. Hayatı tam anlamda doya doya yaşayarak bekarlık sultanlık diyen bayan ve erkekler 40 yaşından sonra evlenmeyi ister istemez düşünmek zorunda kalıyorlar. Hayatı boyunca hiç evlenmeden sürülen bir yaşantının sonunda muhakkak ciddi bir şekilde yalnızlık yaşanacaktır. Bir bardak su verenin olması bile insana güven verirken, yanlız başına ölmeyi düşünemiyorum.

Eninde sonunda muhakkak evleninde 40 yaş üstü 50 yaş üstü hiç farketmez. En azından yanınızda hayat arkadaşınızın verdiği desteği hissetmek insana güç kuvvet verir. Evlenmek isteyen 40 yaş üstü bayanlar ile tanışmak arkadaş olmak sitemizde ücretsiz ve üyeliksiz şekilde sağlanmaktadır. Buraya tıklayıp evlenmek isteyen 40 yaş üstü bayanlara tanıtıcı bir mesaj yazabilirsiniz yada evlilik ilanı oluşturarak (ÖNERİLİR) evlenmek isteyen 40 yaş üstü bayanlarla irtibata geçebilirsiniz. Evlilik ilanı vermek için buraya tıklayın.

40 yıllık yaşantınızı evlilikle süsleyerek, mutlu bir hayata başlayarak ömrünüzün geri kalan kısmını güzel anılarla süsleyebilirsiniz. Hakkınızda herşeyin hayırlısını dileriz.

Evlilik ilanı veremiyorsanız yardım almak için Evlilik ilanı nasıl verilir sayfamızı kullanabilirsiniz.


Bu Kişi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evlilik Mesajları

 • Anonim evlen

  Halim bey 1 adet mesaj ve 1 adet evlilik ilanınız talebiniz üzere kaldırılmıştır.
 • Anonim Yunus

  Merhaba arkadaşlar ben yunus İzmir yaşıyorum ve45 yaşında yım başından bir evlilik yaptım ve ayrıldım şimdi nasipse ciddi anlamda ikinci bahar ımı arıyorum 05372500448
 • Anonim gitarisths

  ilanımın kalkmasını istiyorum
 • Anonim Kürşat

  Selamlar Türkiye den ben Kürşat benimle evlenecek dürüst bir eş hayat arkadaşı arıyorum mesleğim turizm pide ve pizza ustasıyım detaylı konuşup tanısıtmak isteyen 5511869079 nom not ciddi olan arasın yada mesaj atsın
 • Anonim evlen

  Kaldırılmıştır esra hanım